Šikana: Nájdi pomoc a bezpečie

Šikana PSYCHIN

V rámci našich aktivít za zlepšovanie duševného zdravia aktuálne pripravujeme komplexný preventívno-intervenčný projekt zameraný na vzdelávanie, prevenciu a aktívne riešenie problémov v oblasti šikany a šikanovania. 

Cieľom projektu je pomáhať širokej aj odbornej verejnosti úspešne predchádzať šikane a efektívne zastavovať šikanovanie detí i mladých ľudí.

Okrem pomoci samotným obetiam šikany bude projekt zameraný aj na vzdelávanie a podporu dospelých, ktorých sa problematika šikany potencionálne týka. Sú to totiž práve rodičia, príbuzní, pedagógovia, psychológovia či zdravotníci, ktorí sú pre obete šikany tou najbližšou oporou.

Virtuálnym sídlom projektu bude internetová stránka www.sikana.sk, kde nájde laická i odborná verejnosť všetky potrebné informácie a odporúčania. Pripravujeme sériu prednášok, webinárov, odborných seminárov, inforgrafík a mnoho ďalších aktivít v boji proti šikanovaniu.

Budeme veľmi radi, ak nás podporíte zdieľaním informácií o tomto projekte a jeho aktivitách. Nedávno sme zažiadali aj o grant na jeho realizáciu, tak nám držte palce, aby sme uspeli a projekt spustili čo najskôr. Ďakujeme.

Zdieľajte tento článok

Kategória: